تبلیغات
از IT چه می دانید ؟ - دستگیری 80 نفر از اراذل و اوباش معروف تهران
 
بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و درانسان چیزی بزرگتر از فکر او نیست...

دستگیری 80 نفر از اراذل و اوباش معروف تهران

نوشته شده توسط :سروش توکل
دوشنبه 24 آبان 1389-11:43 ق.ظ

دستگیری 80 نفر از اراذل و اوباش معروف تهران 

فرمانده انتظامی استان تهران گفت: در اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و اخلاقی و برخورد با اراذل و اوباش در سطح استان‌ تهران 80 شرور و اراذل و اوباش معروف شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش مهر ، سردار علیرضا اکبرشاهی با اعلام خبر دستگیری 80 تن از اراذ ل و اوباش معروف گفت: در ادامه اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش و در راستای برقراری آرامش و امنیت برای شهروندان، در شش روز گذشته ماموران پلیس امنیت و اطلاعات فرماندهی انتظامی استان تهران و البرز 80 تن از اراذل و اوباش معروف و مطرح را دستگیر کردند.
وی با اشاره به اینکه موضوع اقدامات مجرمانه اراذل و اوباش از جمله نزاع، درگیری منجر به ضرب و شتم ، قمه کشی ، تظاهر مستانه ، آدم ربایی و تجازو به عنف به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی اعلام شده بود، افزود: با شناسایی مخفیگاه‌ها و پاتوق‌های آنان اقدامات اولیه برای جمع‌آوری اطلاعات و سوابق آنها صورت گرفت تا اینکه با هماهنگی‌های قضایی در هنگام اجرای این طرح تمامی اراذل و اوباش شناسایی شده و خطرناک در مناطق مختلف 11 شهرستان تحت فرماندهی توسط ماموران پلیس اطلاعات دستگیر شدند.
 
اکبرشاهی با بیان اینکه ماموران این طرح را از نهم الی چهاردم آبان ماه به مدت یک هفته در سطح تمامی شهرستان های استان های تهران و البرز اجرا کردند، گفت: اراذل و اوباش توسط اقدامات اطلاعاتی و پلیسی از سوی ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شناسایی و دستگیر شدند.
 
به گفته فرمانده انتظامی استان تهران ، 24 اراذل و اوباش دستگیر شده که از افراد شاخص و خطرناک هستند، دارای سوابق متعدد کیفری بوده و 15 نفر از دستگیرشدگان نیز تحت تعقیب پلیس قرار داشتند.

درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:
The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox