تبلیغات
از IT چه می دانید ؟ - نسخه جدید لینوکس از سوی اوراکل
 
بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و درانسان چیزی بزرگتر از فکر او نیست...

نسخه جدید لینوکس از سوی اوراکل

نوشته شده توسط :سروش توکل
یکشنبه 23 آبان 1389-03:07 ب.ظ

 شرکت اوراکل نسخه جدیدی از هسته مرکزی سیستم‌عامل متن‌باز لینوکس را ارایه کرده است که Unbreakable Enterprise Kernel نام دارد و برای اجرای نرم‌افزارهای اوراکل و همچنین سخت‌افزارهای مبتنی بر نرم‌افزارهای این شرکت طراحی شده است.
این محصول جدید به طور رسمی با نام Oracle Enterprise Linux نیز شناخته می‌شود و برنامه پشتیبان آن Unbreakable Linux نام گرفته است. مرکز توزیع محصولات اوراکل این نرم‌افزار جدید را از Oracle Linux به Unbreakable Linux تغییر نام داده است تا کاربران آن را با Red Hat Enterprise Linux یا نرم‌افزار اصلاح‌شده Unbreakable Kernel اوراکل اشتباه نگیرند. لازم به ذکر است که اصطلاح Unbreakable به معنی سیستم‌های مقاوم در مقابل شکستن قفل بین توسعه‌دهندگان لینوکس معمول نیست و شرکت اوراکل به صورت اختصاصی آن را به کار می‌برد.
شرکت اوراکل که پیش‌ از این فقط نرم‌افزارهای سازگار با نسخه لینوکسی محصولات Red Hat را عرضه می‌کرد، هم‌اکنون روش متفاوتی را پیش می‌برد.
ادوارد اسکرون ( Edward Screven) مدیر مرکز همکاری‌های شرکت اوراکل در این خصوص گفت: «ما در حال ایجاد شاخه جدیدی از لینوکس نیستیم. محصولات ما همچنان مثل گذشته سازگار با Red Hat Enterprise Linux تولید می‌شوند».

درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:
The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox