تبلیغات
از IT چه می دانید ؟ - الکامپ با برنامه ریزی برگزار شد...
 
بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و درانسان چیزی بزرگتر از فکر او نیست...

الکامپ با برنامه ریزی برگزار شد...

نوشته شده توسط :سروش توکل
پنجشنبه 20 آبان 1389-11:30 ق.ظ

چیزی که ما تا به امروز شاهد آن بودیم یک نمایشگاه با برنامه ریزی بود که به نظر من تا اینجا نظام صنفی در کار خود موفق بوده است.
ابراهیم آبادی مدیر فروش نسخه خانگی کسپرسکی شرکت کارنما رایانه در گفت و گو با ایتنا گفت: تا به امروز الکامپ خوبی را پشت سر گذاشتیم. وی با مثبت ارزیابی کردن رقابت شرکت های نمایندگی آنتی ویروس ها گفت: ورود تکنولوژی ها به ایران سرعت و شدت زیادی یافته است و شرکت های بیشتری برای مثال نمایندگی آنتی ویروس کسپرسکی را در اختیار گرفته اند، همینطور آنتی ویروس های دیگر به داخل ایران راه پیدا کرده اند که این رقابت به نظر من می تواند تاثیر مثبت و خوبی در بازار این نرم افزار در ایران داشته باشد.

ابراهیم آبادی همچنین با اشاره به برگزاری نمایشگاه امسال توسط نظام صنفی رانه ای گقت: چیزی که ما تا به امروز شاهد آن بودیم یک نمایشگاه تحت برنامه ریزی بود که به نظر من تا اینجا نظام صنفی در کار خود موفق بوده و امیدواریم تا روز آخر هم به این شکل باشد.

وی در پایان با اشاره به برنامه های کارنما رایانه در الکامپ گفت: علاوه بر نسخه خانگی و تحت شبکه کسپرسکی چند محصول جدید در بخش UTM و فایروال رابا خود برای بازدید کنندگان به نمایشگاه آورده ایم.
درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:
The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox