تبلیغات
از IT چه می دانید ؟ - EMAIL ملی رونمایی می‌شود...
 
بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و درانسان چیزی بزرگتر از فکر او نیست...

EMAIL ملی رونمایی می‌شود...

نوشته شده توسط :سروش توکل
سه شنبه 18 آبان 1389-04:38 ب.ظ

EMAIL ملی رونمایی می‌شود...

 

مدیریت اینترنت در کشور توسط مرکز " متبا " ( امنیت فضای تبادل اطلاعات توسط مرکز ماهر)، ارائه پورتال IRAN.IR و رونمایی از ای‌میل ملی از جمله خدماتی است که در نمایشگاه الکامپ شانزدهم توسط سازمان فن‌آوری اطلاعات ارائه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پرویز سبزکار - مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فن‌آوری اطلاعات - با بیان این مطلب درباره بحث مدیریت اینترنت در کشور گفت: سازمان فن‌آوری اطلاعات یک سازمان حاکمیتی است و موضوع اطلاع‌رسانی و حمایت از توسعه اینترنت در کشور و مدیریت اینترنت توسط این سازمان پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت‌های اخیر مرکز "ماهر" درباره ویروس استاکس‌نت گفت: موضوع امنیت فضای تبادل اطلاعات نیز یکی دیگر از مسوولیت‌های این سازمان بوده و در زمینه شناسایی آسیب‌های امنیتی و مبارزه با مباحث خلاف امنیت در فضای تبادل اطلاعات هم فعالیت‌های زیادی هم انجام شده است.

او هم‌چنین یادآور شد: در این دوره از نمایشگاه در رابطه با گروه‌های مطالعاتی امنیت فضای تبادل اطلاعات به کارشناسان اطلاعاتی را ارائه خواهیم کرد.

وی در باره پورتال IRAN .IR نیز گفت : با توجه به اینکه ما هزار و شصت و یکمین خدمت خود را روی این پورتال قرار داده ایم این پورتال به احتمال زیاد در نمایشگاه الکامپ شانزدهم ارائه خواهد شد .

سبزکار در باره ارائه ایمیل ملی نیز گفت : ممکن است در این دوره از نمایشگاه ایمیل ملی رونمایی و به متقاضایان واگذار شود.

او درباره یکی دیگر از خدمات سازمان اظهار كرد: در نمایشگاه درباره بحث ISMS ( استاندارد سازی امنیت فضای تبادل اطلاعات ) اطلاع‌رسانی شده و کارگاه آموزشی برای علاقه‌مندان تشکیل خواهد شد.

به گزارش ایسنا از ستاد خبری الکامپ شانزدهم، وی همچنین گفت: بخش کارگروه تخصصی فاوا نیز در این نمایشگاه ارائه خدمات خواهند داشت.

مدیر روابط عمومی سازمان فن‌آوری اطلاعات با اشاره به مرحله دوم حمایت از اتصال و تجهیز مدارس به شبکه ملی اینترانت یادآور شد: این سازمان در نمایشگاه برنامه‌هایی هم درباره امضای تفاهم نامه با وزارت آموزش و پرورش برای حمایت از اتصال و تجهیز مدارس به شبکه ملی اینترانت خواهد داشت.

درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:
The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox