تبلیغات
از IT چه می دانید ؟ - نقاشی به سبکی متفاوت...
 
بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و درانسان چیزی بزرگتر از فکر او نیست...

نقاشی به سبکی متفاوت...

نوشته شده توسط :سروش توکل
سه شنبه 18 آبان 1389-03:22 ب.ظ

نقاشی به سبکی متفاوت...dynamic auto-painterنقاشی به سبکی متفاوت...dynamic auto-painter

 

 

نرم افزارهای زیادی وجود دارند که قادرند عکس های شما را با اعمال افکت های گوناگون بر آن، به تصاویر نقاشی شده تبدیل کنند اما کمتر نرم افزاری وجود دارد که تصاویر شما را به عنوان یک مدل نقاشی در نظر گرفته و از روی آن نقاشی بکشد!
نرم افزار dynamic auto-painter یکی از این نرم افزارهای کمیاب است که شما را قادر می سازد تا نسخه نقاشی شده از تصاویر موردنظرتان را در اختیار داشته باشید. به کمک این نرم افزار حتی می توانید جنس کاغذی که قرار است روی آن نقاشی کنید را نیز انتخاب کنید تا پس از انجام عملیات تبدیل تصویر به نقاشی، بافت های کاغذ نیز در نقاشی شما قابل مشاهده باشد. همچنین یکی از ویژگی های قابل توجه در این نرم افزار پشتیبانی از قابلیت ترسیم به روش های مختلف است.
به این ترتیب حتی اگر یک تصویر ثابت را با روش های مختلف و چندین بار توسط نرم افزار نقاشی کنید، شاید به ظاهر چندان تغییری در نقاشی های ایجاد شده نبینید اما با کمی دقت متوجه می شوید که هیچ یک از دو نقاشی شبیه به هم نیست که این قابلیت مثل آن است که چندین فرد مختلف از روی یک نقاشی کپی کنند که قطعا نقاشی هایشان شبیه به هم نخواهد بود.
چنانچه تصویر زیبایی در اختیار دارید و قصد دارید نقاشی آن را قاب کرده و برای دکوراسیون منزلتان از آن استفاده کنید می توانید نسخه ای از این نرم افزار قدرتمند را با مراجعه به لینک زیر دانلود کنید:


http://clicklinks.ir/30505c


درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:
The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox