تبلیغات
از IT چه می دانید ؟ - عرضه‌ خدمات پیامک تلفن ثابت در ایران تلکام 2010
 
بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و درانسان چیزی بزرگتر از فکر او نیست...

عرضه‌ خدمات پیامک تلفن ثابت در ایران تلکام 2010

نوشته شده توسط :سروش توکل
سه شنبه 18 آبان 1389-01:08 ب.ظ


مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از حضور 100 شرکت به‌طور متمرکز و تحت عنوان گروه شرکت‌های مخابرات ایران در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (ایران تلکام 2010) خبر داد.

 

روابط عمومی شرکت مخابرات ایران - داوود زارعیان با بیان اینکه با تصویب مجمع عمومی مخابرات ایران، مقرر شد تمامی شرکت‌های گروه مخابرات ایران به‌صورت متمرکز تحت یک مدیریت واحد در نمایشگاه بین‌المللی تلکام حاضر شوند، گفت: شرکت مخابرات ایران، شرکت‌های مخابرات استانی، مخابرات استان تهران، تالیا، ارتباطات سیار ایران، مبین نت، مبین ایران و آریا سل امسال در سالن‌های 6 و 7 نمایشگاه آخرین اقدامات و خدمات خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهند.

وی هدف از حضور شرکت مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام را معرفی توانمندی‌های گروه شرکت‌های مخابرات ایران، خدمات در حال ارایه و برنامه‌های آینده این شرکت‌ها عنوان کرد و گفت: تعامل با سایر شرکت‌های حاضر در نمایشگاه نیز از دیگر اهداف حضور در این نمایشگاه‌هاست.

زارعیان با بیان اینکه به شرکت‌های زیرمجموعه شرکت مخابرات ایران اجازه داده شده تا در صورت تمایل به شرکت‌های همکار خود نیز در این سالن‌ها غرفه‌ای تخصیص دهند، افزود: برخی از شرکت‌های زیرمجموعه مخابرات امسال با چند گروه جدید خدماتی و آموزشی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی در همین حال از برگزاری کارگاه‌ها و سمینارهای آموزشی و تخصصی از سوی گروه شرکت‌های مخابرات ایران در طول برپایی نمایشگاه تلکام 2010 خبر داد و گفت: به‌زودی شرکت‌های زیرمجموعه مخابرات برنامه‌های متنوع خود را برای ایام برپایی نمایشگاه اعلام می‌کنند که اطلاع‌رسانی می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران با تاکید بر اینکه امسال برای اولین بار از 5 شرکت مخابرات استانی نیز خواسته شده در نمایشگاه تلکام در سالن شرکت‌های مخابرات ایران حضور یابند و خدمات خود را به نمایش بگذارند، بیان کرد: فضایی نیز برای نشریات تخصصی حوزه مخابرات و اطلاع‌رسانی در نظر گرفته شده که درصورت تمایل می‌توانند در این سالن غرفه داشته باشند.

زارعیان با بیان اینکه در نمایشگاه تلکام امسال شرکت‌های زیرمجموعه مخابرات ایران سرویس‌های جدیدی را برای نخستین بار عرضه خواهند کرد، گفت: برخی از شرکت‌هایی که به نوعی با مخابرات ایران همکاری دارند نیز در سالن مخابرات ایران حضور خواهند داشت که از جمله می‌توان به شرکتی که قرار است خدمات پیامک تلفن ثابت را عرضه کند اشاره کرد.

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران با اشاره به فضای 3500 متری گروه شرکت‌های مخابرات ایران در سالن 6 و 7 نمایشگاه تله‌کام که 22 تا 25 آبان‌ماه جاری برگزار می‌شود، عنوان کرد: حضور حداقل 100 شرکت در سالن گروه شرکت‌های مخابرات پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: در غرفه شرکت مخابرات ایران نیز سرویس‌هایی همچون تلفن ثابت اعتباری، NGN ، VOD و خصوصی سازی مطرح و معرفی خواهد شد. همچنین مسوولان مخابرات همه روزه در غرفه‌ها حضور خواهند داشت تا پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان و خبرنگاران باشند.

 

درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:
The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox