تبلیغات
از IT چه می دانید ؟ - ملکه الیزابت دوم هم وارد فیس بوک شد...
 
بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و درانسان چیزی بزرگتر از فکر او نیست...

ملکه الیزابت دوم هم وارد فیس بوک شد...

نوشته شده توسط :سروش توکل
سه شنبه 18 آبان 1389-01:23 ب.ظ

 

بنابر اعلام کاخ سلطنتی انگلیس ملکه الیزابت دوم در سن 84 سالگی به شبکه اجتماعی فیس بوک پیوست .

 

ملکه الیزابت دوم هم وارد فیس بوک شد... ELIZABETH 2 IN FACEBOOK

 

آسوشیتدپرس صفحه ملکه الیزابت دوم در فیس بوک مطالب گوناگونی شامل عکس تصاویر ویدیویی و اخبار خواهد بود و از دیروز راه اندازی شد .این در حالی است که سایر اعضای خانواده سلطنتی انگلیس از جمله شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری هم در فیس بوک حضور دارند .

کاربران قادر خواهند بود در این صفحه نظرات خود را ثبت کنند ،اما امکانی برای ارسال درخواست دوستی با ملکه وجود ندارد .یکی از اعضای خانواده سلطنتی اعلام کرد ورود به فیس بوک تصمیم ملکه بوده،اما خود ملکه تا به حال با فیس بوک کار نکرده است .

این مقام گفت :ملکه خود مستقیماتصمیم گرفت در فیس بوک حضور داشته باشد .امروزه اگر می خواهید در دنیای آنلاین حضور داشته باشید ،اولین جایی که باید سراغش بروید فیس بوک است .

اما این نخستین باری نیست که ملکه الیزابت دوم در اینترنت حضور می یابد .خانواده سلطنتی انگلیس پیشتر اکانتی را در سرویس به اشتراک گذاری عکسFlickr

راه اندازی کرده بود .این خانواده همچنین در سال 2009 به توییتر پیوست وشبکه تلویزیونی خود را در سال 2007 در یوتیوب به راه انداخت .

گفتنی است وب سایت رسمی کاخ باکینگام در سال 1997 آغاز به کار کرد .این وب سایت هم اکنون به مردم امکان می دهد به صورت آنلاین برای کار در این کاخ تقاضا دهند و موقعیت خانواده سلطنتی را از طریق سرویس نقشه گوگل دنبال کنند.

درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:
The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox