تبلیغات
از IT چه می دانید ؟ - نایب رییس اتحادیه جهانی فناوری اطلاعات امروز به الكامپ می آید...
 
بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و درانسان چیزی بزرگتر از فکر او نیست...

نایب رییس اتحادیه جهانی فناوری اطلاعات امروز به الكامپ می آید...

نوشته شده توسط :سروش توکل
سه شنبه 18 آبان 1389-01:13 ب.ظ

سه شنبه، ۱۸ آبانماه ۱۳۸۹

نایب رییس اتحادیه جهانی فناوری اطلاعات امروز به الكامپ می آید  NIZAR ZAKKAایتنا -ا مروز (سه شنبه) نزار زکّا (Nizar Zakka) نایب رییس اتحادیه جهانی فناوری اطلاعات به دعوت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به ایران می آید.به گزارش ستاد خبری الکامپ شانزدهم، نزار زکا امروز در نمایشگاه الکامپ حضور خواهد یافت تا ضمن بازدید از نمایشگاه، به مذاکره برای تعمیق روابط سازمان متبوعش با سازمان نظام صنفی رایانه ای کشورمان بپردازد.

WITSA (World Information Technology and Services Alliance) مخفف «اتحادیه بین المللی فناوری اطلاعات و خدمات مربوط» است. این سازمان از مشارکت بیش از هفتاد سازمان­ ملی فعال در صنعت IT در کشورهای مختلف تشکیل شده است که نماینده بیش از نود درصد از بازار فناوری اطلاعات جهان هستند.

WITSA در سال 1978 و با نام «اتحادیه بین المللی صنعت خدمات رایانه» توسط یک گروه 30 نفره تاسیس شد. هدف این سازمان درک و بررسی چگونگی تاثیر روندها و قوانین دولتها بر روی توسعه اقتصادی – اجتماعی صنعت جهانی ICT بود.

این سازمان در سال 1998 در ویرجینا در آمریکا به ثبت رسید.

نزار زکا علاوه بر نیابت رییس اتحادیه جهانی فناوری اطلاعات، دبیرکل اتحادیه فناوری اطلاعات و ارتباطات عرب (IJMA3)نیز هست.IJMA3 هم اکنون دارای 16 عضو منطقه­ای است و بزرگ­ترین نماینده بخش ICT در خاورمیانه و آفریقای شمالی محسوب می­شود.

درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:
The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox