تبلیغات
از IT چه می دانید ؟ - آفیس 2011 مایكروسافت بر روی مك ...
 
بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و درانسان چیزی بزرگتر از فکر او نیست...

آفیس 2011 مایكروسافت بر روی مك ...

نوشته شده توسط :سروش توکل
دوشنبه 17 آبان 1389-10:58 ق.ظ

آفیس 2011 مایكروسافت بر روی مك ... +mac + office + office 2011 +microsoft

 

توضیحات: امسال مایکروسافت با انتشار بسته Office for Mac 2011 توجه‌ها را به خود معطوف کرد. این بسته شامل Word، Excel، PowerPoint، Messenger و البته نسخه‌ای جدید از Outlook بود که خود را به عنوان جایگزینی برای برنامه ایمیل و تقویم Entourage مطرح کرد. مجموعه حاضر سه سال پس از عرضه آخرین بسته آفیس، یعنی Office 2008 برای مک و یک سال پس از عرضه Office 2010 ویژه ویندوز منتشر می‌شود. با توجه به تحولات صورت گرفته در نسخه جدید آفیس برای مک، می‌توان پی‌برد که مایکروسافت از این بازه زمانی به‌خوبی استفاده کرد‌ه تا محصول قدرتمندی را برای رقابت با همتایان اپلی خود و نیز دیگر برنامه‌های مشابه ارائه دهد

هرچه‌قدر مایكروسافت و اپل را رقیب قلمداد كنیم و هراندازه هم درگیرودار رقابت در دنیای موبایل،‌ سرگرمی‌های دیجیتال و... این دو شركت را در یك هماوردی بی‌پایان تصوركنیم،‌هنوز بسته های نرم افزاری آفیس نقطه پیوند مهمی برای این دو شركت محسوب می‌شود. مجموعه نرم‌افزاری آفیس مایكروسافت به عنوان محصولی كه نخستین بار برای كامپیوترهای مكینتاش عرضه شد، و در طول سه دهه، توسعه آن هرگز متوقف نشده و ادامه یافته است.

امسال مایکروسافت با انتشار بسته Office for Mac 2011 توجه‌ها را به خود معطوف کرد. این بسته شامل Word، Excel، PowerPoint، Messenger و البته نسخه‌ای جدید از Outlook بود که خود را به عنوان جایگزینی برای برنامه ایمیل و تقویم Entourage مطرح کرد. مجموعه حاضر سه سال پس از عرضه آخرین بسته آفیس، یعنی Office 2008 برای مک و یک سال پس از عرضه Office 2010 ویژه ویندوز منتشر می‌شود. با توجه به تحولات صورت گرفته در نسخه جدید آفیس برای مک، می‌توان پی‌برد که مایکروسافت از این بازه زمانی به‌خوبی استفاده کرد‌ه تا محصول قدرتمندی را برای رقابت با همتایان اپلی خود و نیز دیگر برنامه‌های مشابه ارائه دهد.

 به طور تقریبی برخی از تغییرات و تحولات صورت گرفته در میان همه نرم‌افزارهای آفیس مشترک است و برخی از آن‌ها نیز مختص هر یک از اعضای این مجموعه توسعه داده شده‌اند.

از این‌رو، پیش از آن‌که به مرور دقیق‌تر نرم‌افزارهای آفیس 2011 بپردازیم، نگاهی خواهیم داشت به برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این مجموعه. پس‌از مرور کوتاهی بر بعضی از عمده‌ترین ویژگی‌ها و تغییرات آفیس 2011 که Dan Miller به بازگو کردن آن‌ها پرداخته ‌است، نگاه تقریباً جامع‌تری خواهیم داشت بر نرم‌افزارهای بسته آفیس شامل ورد، پاورپوینت، و اكسل  که نتیجه بررسی‌های آزمایشگاه Macworld Lab و به ترتیب برگرفته از بررسی‌های انجام شده توسط Jeffery Battersby، Franklin N. Tessler و Rob Griffiths است. ضمن آن‌که نرم‌افزار Outlook نیز با تفصیل بیشتری مرور شده‌است.

این پرونده ویژه در 17 صفحه و شامل 5 مقاله با عناوین زیر می‌باشد:

- Word for Mac 2011

- Outlook  جایگزینی برای Entourage

- Excel for Mac 2011

- PowerPoint for Mac 2011

- Outlook for Mac 2011

درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:
The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox