تبلیغات
از IT چه می دانید ؟ - عروس و دامادی که به ماه عسل چهار ساله رفتند و با بچه ۲ساله‌شان برگشتند!!
 
بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و درانسان چیزی بزرگتر از فکر او نیست...

عروس و دامادی که به ماه عسل چهار ساله رفتند و با بچه ۲ساله‌شان برگشتند!!

نوشته شده توسط :سروش توکل
یکشنبه 16 آبان 1389-04:27 ب.ظ

عروس و دامادی که به ماه عسل چهار ساله رفتند و با بچه ۲ساله‌شان برگشتند!!
 
زوج خوشبختی که یک ماه عسل به یادماندنی و رویایی را در سفر دریایی به دور دنیا گذرانده بودند، سرانجام پس از چهار سال و با داشتن یک دختر دو ساله به وطن برگشتند.
«دیوید و هیزل مک‌کیب» سفر چهارده هزار مایلی خود را در سال ۲۰۰۵ از انگلیس آغاز کردند. آنها در این سفر از کنار سواحل اروپا و آفریقای شمالی، سپس از اقیانوس اطلس گذشتند و به کارائیب رفتند. دو سال پس از شروع این ماه عسل، هیزل باردار شد و در زمان وضع حمل با هواپیما به انگلیس برگشت و بار دیگر به همراه دختر کوچکش به جزیره سنت مارتین و کنار همسرش رفت. آنها پس از تولد دخترشان کتی در کنار سواحل آمریکا به سفر کردن پرداختند.

خانم مک‌کیب که ۳۷ سال دارد، می‌گوید: «کتی واقعا دختر پرتحرکی است و به سختی می‌توانستیم او را روی عرشه قایق سفری‌مان نگه داریم.» این خانواده در طول سفر خود با چندین توفان دست و پنجه نرم کرده‌اند.
آقای مک‌کیب ۴۲ ساله می‌گوید: «یکی از هیجان‌انگیزترین چیزها، تنها بودن ما در میان اقیانوس اطلس بود. در یکی از آن روزها که تقریبا حوصله‌مان سر رفته بود، ناگهان دلفین‌ها دور قایق را پر کردند.» این زوج قصد دارند فعلا در شهر خود «تامپسهام» در «دوون» انگلیس بمانند و خرید و فروش قایق کنند.

درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:
The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox