تبلیغات
از IT چه می دانید ؟ - گجتی که با آن می‌توانید با سگ خود «توئیت» کنید!
 
بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و درانسان چیزی بزرگتر از فکر او نیست...

گجتی که با آن می‌توانید با سگ خود «توئیت» کنید!

نوشته شده توسط :سروش توکل
یکشنبه 16 آبان 1389-10:28 ق.ظ

گجتی که با آن می‌توانید با سگ خود «توئیت» کنید!

 

اگر شما توئیت کردن با هم نوع را برای خود کافی نمی‌دانید یک گزینه جدید به شما این امکان را داده است تا بتوانید دوستان جدیدی البته از نوع دیگر برای خود دست و پا کنید

بله شما می‌توانید با گجتی به نام   Puppy Tweets که برای سگ‌ها طراحی شده است و دارای یک سنسور تشخیص صدا است براحتی با سگها نیز گفتمان کنید.

در گجت خریدای شده یک لینک برای افتتاح اکانت توئیتر نیز وجود دارد و از این پس وقتی که سگ شما پارس می‌کند به صورت خودکار یک پیام تصادفی به حساب توئیت آن سگ ارسال و برای صاحب سگ نمایش داده  می‌شود.

به عنوان مثال ،وقتی سگ شما در خانه است و دلش برای شما تنگ شده است این توئیت را برای شما ارسال می‌کند “من چقدر دلم برای تو تنگ شده است ” و خو ب شما نیز جواب او را می‌دهید که :”عزیزم من به زودی به خانه برمی گردم” و البته در این دایره لغات سگی بیش از ۵۰۰ عبارت وجود دارد و شما نیز برای اینکه سگتان نیز به توئیئت با شما ادامه دهد نباید عبارات پیچیده بکار برده و از این ۵۰۰ عبارت استفاده کنید والبته برای بهره بردن سگ از فن آوری باید در نزدیکی او یک شبکه بی‌سیم خانگی وجود داشته باشد تا امکان ارسال پیام نیز وجود داشته باشد.

زمانی را تصور کنید که شما به عنوان یک مهمان وارد خانه‌ای می‌شوید ولی سگ میزبان که به این فناوری نیز مجهز است شروع به پارس کردن های وحشتناک و گرفتن پاچه شلوار شما می‌کند وصاحب آن سگ نیز با فراغ بال در حال خواندن توئیت‌های سگش و خندیدین به آنها است.

با این حال این گجت با استقبال باور نکردنی رو برو شده است و دارای سرعت خدمات آنلاین باور نکردنی است و ممکن است تا پایان سال به مرز ۲۰۰ میلیون کاربر نیز برسد زیرا برای هر انسان تا حدود ۶ سگ وجود دارد و ممکن است کسی که چندین سگ دارد برای هر کدام یک گجت جداگانه خریداری کند.

درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:
The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox