تبلیغات
از IT چه می دانید ؟ - الکامپ ۱۶ / ایمیل ملی در الکامپ رونمایی می شود ..
 
بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و درانسان چیزی بزرگتر از فکر او نیست...

الکامپ ۱۶ / ایمیل ملی در الکامپ رونمایی می شود ..

نوشته شده توسط :سروش توکل
یکشنبه 16 آبان 1389-09:59 ق.ظ

الکامپ ۱۶ / ایمیل ملی در الکامپ رونمایی می شود

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فناوری اطلاعات در خصوص برنامه های این سازمان برای نمایشگاه الکامپ اظهار داشت : مدیریت اینترنت در کشور توسط مرکز " متبا " ( امنیت فضای تبادل اطلاعات توسط مرکز ماهر)،  ارائه پورتال IRAN.IR و رونمایی از ایمیل ملی از جمله خدماتی است که در نمایشگاه الکامپ شانزدهم توسط این سازمان ارائه خواهد شد .

 


 

به نقل از ستاد خبری الکامپ شانزدهم، پرویز سبز کار  در خصوص بحث مدیریت اینترنت در کشور گفت : سازمان فناوری اطلاعات یک سازمان حاکمیتی است و موضوع اطلاع رسانی و حمایت از توسعه اینترنت در کشور و مدیریت اینترنت توسط این سازمان پیگیری می شود .

وی با اشاره به فعالیت های اخیر مرکز " ماهر " در خصوص ویرس استاکس گفت  : موضوع امنیت فضای تبادل اطلاعات نیز یکی دیگر از مسوولیت های این سازمان بوده و در زمینه شناسایی آسیب های امنیتی و مبارزه با مباحث خلاف امنیت در فضای تبادل اطلاعات فعالیت های زیادی هم انجام شده است .

وی همچنین گفت : در این دوره از نمایشگاه در رابطه با گروه های مطالعاتی امنیت فضای تبادل اطلاعات به کارشناسان اطلاعاتی را ارائه خواهیم کرد .

وی در باره پورتال IRAN .IR نیز گفت : با توجه به اینکه ما هزار و شصت و یکمین خدمت خود را روی این پورتال قرار داده ایم این پورتال به احتمال زیاد در نمایشگاه الکامپ شانزدهم ارائه خواهد شد .

سبز کار در باره ارائه ایمیل ملی نیز گفت : ممکن است در این دوره از نمایشگاه ایمیل ملی رونمایی و به متقاضایان واگذار شود .

وی در خصوص یکی دیگر از خدمات سازمان اظهار داشت : در نمایشگاه اطلاع رسانی در خصوص بحث ISMS ( استاندارد سازی امنیت فضای تبادل اطلاعات ) شده و کارگاه آموزشی برای علاقمندان تشکیل خواهد شد .

وی همچنین گفت : بخش کارگروه تخصصی فاوا نیز در این نمایشگاه ارائه خدمات خواهند داشت .

مدیر روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به مرحله دوم حمایت از اتصال و تجهیز مدارس به شبکه ملی اینترانت گفت : این سازمان در نمایشگاه برنامه هایی هم در خصوص امضای تفاهم نامه با وزارت آموزش و پرورش برای حمایت از اتصال و تجهیز مدارس به شبکه ملی اینترانت خواهد داشت .

درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه: