تبلیغات
از IT چه می دانید ؟ - آرایشگاه های مخصوص خانم های مذهبی در تهران
 
بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و درانسان چیزی بزرگتر از فکر او نیست...

آرایشگاه های مخصوص خانم های مذهبی در تهران

نوشته شده توسط :سروش توکل
شنبه 15 آبان 1389-02:31 ب.ظ

آرایشگاه های مخصوص خانم های مذهبی در تهران
 
گروهی از آرایشگران مذهبی، آرایشگاه مخصوص خانم های محجبه راه اندازی کرده اند. این گروه هدف خود را در اجرایی کردن چنین آرایشگاهی را کمک نکردن به اشاعه گناه می دانند.
 جهان نیوز نوشت:

خبرها حاکی از آنست که مسئولین برای اجرایی کردن طرح حجاب و عفاف تمام تلاش خود را می کنند به طوری که گفته اند از هر ایده و طرحی در جهت اجرایی کردن حجاب و عفاف استقبال می کنند.

گروهی از آرایشگران مذهبی، آرایشگاه مخصوص خانم های محجبه راه اندازی کرده اند. این گروه هدف خود را در اجرایی کردن چنین آرایشگاهی را کمک نکردن به اشاعه گناه می دانند.

البته بر اساس اخبار این افراد اولین گروهی نیستند که آرایشگاه مخصوص خانم های محجبه راه اندازی کرده اند.

یکی از این آرایشگران با انتقاد از وضعیت بد و ناهنجار آرایشگاه ها می گوید: پخش آهنگ غیر مجاز، پخش برنامه های نامناسب ماهواره و نیز آموزش ها رفتارهای غیر اخلاقی و نامناسب در آرایشگاهها امری عادی شده است.

وی در ادامه افزود: این جریان غیر فرهنگی که در آرایشگاه ها وجود دارد در صورت عدم کنترل و نظارت، اثرات جبران ناپذیری بر بدنه جامعه واردخواهد کرد.

یکی دیگر از آرایشگران در مورد جو ناسالم حاکم بر برخی آرایشگاه ها می گوید: در این مکان ها با خانم های محجبه درست برخورد نمیشود و حتی در برخی مکان ها به خانم های محجبه خدمات نمی دهند صرف نظر از این مسدله برخی رفتارها به صوت مافیایی در بین آرایشگران در حال حرکت است به طوری که از روی مدل های ماهواره ای هر روز یک مد و تیپ خاص را در بین دختران اشاعه می دهند.

وی در ادامه افزود: موضوعات غیر فرهنگی زیادی حاکم بر آرایشگاهها ست که مانع حضور زنان محجبه در این مکانها می شود.

این افراد نمی خواهند در اشاعه گناه کمک کنند ولی در جامعه اسلامی خدمات مناسب و بدون تبعات منفی بایددر اختیار عموم باشد.
این گروه معتقدند که برای موثر بودن در راه اندازی جریانی از آرایشگاههای پاکیزه از نظر اخلاقی و محیطی نیاز به پیگیری مسئولین وجود دارد به طوری که شاهد ایجاد آرایشگاه های کاملا مجهز برای خدمات دهی به خانم ها باشیم و به جایی برسیم که خدمات دهی برای افرادی با رفتارهای نامتعارف نداشته باشیم.
درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:
The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox